درباره‌ من

من یک مامان هستم. دو فرزند دارم و فعلن هیچ‌جایی به طور رسمی و تمام‌وقت مشغول کار نیستم. به توسعه‌ی فردی علاقمندم و دلم می‌خواهد از خودم آدم بهتری بسازم. دوست دارم شاد باشم و از زندگی لذت ببرم. تلاشی برای تغییر دیگران ندارم و به جهانی آکنده از صلح و دانایی امیدوارم. بین سال‌های ۸۴ تا ۹۲ در رادیو‌جوان برنامه‌ساز بوده‌ام که تجربیات خوبی برایم داشته. ادیت صدا را دوست دارم و چند کتاب صوتی ساخته‌ام. وقتی مشغول تدوین صدا هستم گذر زمان را متوجه نمی‌شوم.

من چند پروژه‌ی شکست‌خورده دارم که به خاطرشان تجربه‌ی زیادی کسب کرده‌ام و دست آخر فهمیدم مال این کار نیستم. در مورد بازار فارکس که چهارسالی در آن جدی مشغول بودم تاحد زیادی مطمئن هستم که به درد من نمی‌خورد اما در مورد پرورش گل و گیاه به عنوان یک کار تفریحی از آن لذت می‌برم و بدم نمی‌آید هرازچندگاهی خودم را با گل‌هایم سرگرم کنم و با بزرگ‌شدنشان به خودم می‌بالم.

فلسفه و روان‌شناسی را دوست دارم و مطالعات جسته و گریخته‌ای درباره‌شان داشته‌ام. دوست دارم در نیمه‌ی دوم عمرم با کتاب‌ها وقت بگذارم و مشغول نوشتن باشم. فکر می‌کنم این تنها کاری‌ست که هیچ‌وقت از انجام‌دادنش پشیمان نخواهم شد.

یکی از جمله‌هایی که همیشه سعی کردم به آن پایبندباشم کوشش بیهوده به از خفتگی‌ست. به همین‌خاطر است که من هیچ‌وقت بیکار نبودم و همیشه فعالیتی بوده که مرا مشغول کند و نگذارد اسیر روزمرگی شوم و از بیکاری شبکه‌های صدمن یک غاز تلویزیون را بالا و پایین کنم. چند سالی می‌شود که تلویزیون ندیده‌ام و از این بابت به خودم افتخار می‌کنم. یک زمانی برنامه‌های خوبی داشت که ارزش دیدن داشتند، مثلن برنامه‌های محمدرضا شهیدی فرد را خیلی دوست داشتم ولی خب حالا دیگر سایه‌اش هم از تلویزیون رد نمی‌شود چه برسد به خودش.

راستش تصمیم دارم اینجا بیشتر از احساسات و شناختشان بنویسم. چیزی که خودم خیلی درگیرش هستم و فکر می‌کنم باید بیشتر برای فهم و شناختنش وقت بگذارم. امیدوارم به کار شما هم بیاید.من برای سال۱۴۰۳ روی تخته‌ی کنار میزم نوشته‌ام خستگی ناپذیر تلاش کن و می‌خواهم برای خواسته‌هایم آگاهانه و درست بجنگم. من دوست دارم نویسنده‌ای پیش‌رو باشم ولی می‌دانم که به همان سادگی که فکر می‌کنم نیست ولی خب فکرش هم برایم شادمانی و شعف می‌آورد. من در کانال تلگرامم سعی می‌کنم هر روز مطلبی منتشر کنم تا خودم را پایبند نوشتن روزانه کنم. راستی یادم رفت بگویم که من در دوره‌های کوچینگ بنیاد فرهنگ و زندگی شرکت کرده‌ام و دوره‌ی چهارم که شناخت آرکی‌تایپ‌های مردان است از اردیبهشت همین سال شروع می‌شود. من به افکار و نظریات یونگ بسیار علاقمندم و از کاوش‌کردن در روانم لذت می‌برم. وقتی ریشه‌ی احساسی را در خودم پیدا می‌کنم مثل ارشمیدوس دوست دارم به هوا بپرم و فریاد یافتم یافتم سر بدهم.